مدیر موج سوم

مدیر موج سوم

مدیر موج سوم مرکز دانلود مطالب آموزشی و موفقیت تولید کتابهای روشهای موفقیت سریع تولید مجموعه کتابهای تبدیل اندیشه به ثروت در سریعترین زمان با کمترین امکانات آموزش زبان follow me

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

آموزش کامل کار با اینستاگرام(سیر تا پیاز کار با اینستاگرام)

کتاب صوتی کاخ فرصتها

کتاب صوتی پدر یک دقیقه ای

کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ

کتاب صوتی آیین زندگی مردان موثر

خارق العاده ترین مجموعه موفقیت با عنوان دو حرف تا بزرگی بصورت صوتی

بهترین تکنیک‌ها و راه‌های افزایش فالور در اینستاگرام

درمان تصلب عروق و بازکردن رگهای قلب

باقاتل چربی شکم!به جنگ چاقی بروید

درمان 80 درصد بیماریها بادرمان و پاکسازی کبد

کتاب صوتی بی نظیر زندگی عاقلانه ازآلبرت الیس

کتاب صوتی بی نظیر زندگی عاقلانه ازآلبرت الیس

كتاب صوتي توانائيهاي نهاني در آدمي

آموزش صوتی روانشناسی تنبلی

درمان قطعی سنگ کیسه صفرابدون جراحی

کتاب بی نظیر کنزالذهب(کنزالیهود؛کنزالخواص)

کتاب صوتی تو همانی که می اندیشی

آموزش 0 تا100تلگرام

صوتی خداحافظ ناامیدی؛سلام زندگی

کتاب صوتی بی نظیر سنگ فرش هر خیابان از طلاست

تقویت بی نظیر تقویت حافظه در مدت 18روز

معجزه ؛7کیلو لاغری در یک هفته

راه حل قطعی بوی بد در محیط خانه و کار

چگونه در بازاریابی سوپراستارشوید

چگونه توسط وردپرس سیستم وبلاگ‌دهی بسازیم؟

معجزه دمنوش های شفا بخش

معجزه سپاسگذاری

درمان قطعی کبدچرب باطب و داروهای سنتی

کتاب صوتی وبینظیرستاره بازاریابی شبکه ای شوید

کتاب صوتی چه کسی پنیرمرا برد

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

نسخه درمان قطعی سردرد میکرن

کتاب صوتی آییین دوست یابی

کتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی

اصول طلایی ارتباطات بصورت صوتی

آموزش های کلیدی فن بیان

کتاب صوتی وpdfآیین زندگی دیل کارنگی

درمان قطعی بواسیر بدون جراحی

کتاب صوتی شفای زندگی اثرلوئیزال هی

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب صوتی فرشته درون

کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمندشوید

کتاب صوتی سوال هاي درست اثر دبي فورد

کتاب صوتی پدرپولدار-پدرفقیر- رابرت کیوساکی

درمان قطعی دیسک کمر-100% درمان

ترفندهای بازاریابی برای موفقیت 100%مشا ورین مسکن

با اجرای این آموزشها،بافقر و نداری خداحافظی کنید

جادوی اندیشه برتر

کتاب صوتی قورباغه را قورت بده

چگونه با راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی ماهیانه درآمدی بالای 5میلیون داشته باشیم

راهکارهاواصول طلایی موفقیت و کامیابی2

اصول طلایی موفقیت و کامیابی1

تاثیرغذا در جسم و روح انسان بصورت صوتی

تاثیرغذا در جسم و روح انسان بصورت صوتی

تاثیرغذا در جسم و روح انسان بصورت صوتی

آموزش تخته نردبا4 تاس

آموزش مکالمه ویدئویی انگلیسی follow me در60 جلسه

آموزش مکالمه ویدئویی انگلیسی follow me در60 جلسه

آموزش مکالمه ویدئویی انگلیسی follow me در60 جلسه

آموزش مکالمه ویدئویی انگلیسی follow me در60 جلسه

آهنگ های آرام بخش بی کلام بسوی آرامش روح و روان

آموزش میکس صدا به ساده ترین روش ممکن باaudition

آموزش میکس صدا به ساده ترین روش ممکن باaudition

کتاب تبدیل اندیشه های طلایی به ثروت

داستانهای طلایی موفقیت و انگیزشی 2

آیاعلاقمندیدمشکلات مالی خود را برای همیشه درسریعترین زمان ممکن ازبین ببرید ویژه سال 96

121داستان طلایی انگیزشی وبی نظیرموفقیت

بسته دانلودی آلزایمر کیلو چند؟

تنظیم قراردادهای مختلف

تنظیم قراردادهای مختلف کاری

آمار سایت

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 224
  • بازدید دیروز : 181
  • بازدید کل : 315108

دعوت به همکاری ازهموطنان عزیز در سراسرجهان جهت همکاری در بازاریابی شبکه ای بسیار قدرتمندو سالم در ایران


بسم الله الرحمن الرحیم

p><!--StartFragment

كار در خانه - كار در منزل - گامهايي تا ايجاد كسب و كار در خانه

چه عالی! ایجاد کسب و کار در خانه... تصور روزهایی در خانه و پاسخ به تلفن‌های کاری در حالیکه شما لباس‌های راحتی به تن دارید به همراه تولید رو به افزایش محصولاتتان.

اما به زودی تمایز میان زندگی و کار از بین خواهد رفت. شما قبل از اینکه برنامه کاری‌تان را شروع کنید باید لباس‌ها را در ماشین لباسشویی بریزید. در یک ساعتی که به انجام ملاقات‌هایتان باقی مانده است چه باید کنید؟ آیا باید کتاب‌هایتان را در قفسه بگذارید و یا آشپزخانه را تمیز کنید و فراموش نکنید که به مشتری‌هایتان تلفن کنید پیش از اینکه لانه سگتان را تمیز کنید.

به دنیای واقعی ایجاد کسب و کار در خانه خوش آمدید: حواس‌پرتی‌های پیش‌بینی نشده، فقدان یک برنامه زمان‌بندی نشده و گاهی اوقات فقدان هویتی قابل مشاهده. اما رویاپردازی‌هایتان را برای ایجاد کسب و کار در خانه هرگز رها نکنید! با جایگزین کردن چند ایده ساده شما قادر خواهید بود سود خوبی را از کسب و کار در خانه بدست آورید.

p class=" " dir="rtl">براساس تجربیاتی که خود شخصاً کسب کرده‌ام و یا دوستان و شرکایم آن را ارایه نموده‌اند، ۱۰ راه ساده را برای کمک به شما در راه اندازی کسب و کار در خانه نشان می‌دهم. <!--StartFragment

۱) بخشی از منزلتان را به عنوان محل کارتان در نظر بگیرید

یک اتاق و یا فضایی از خانه را به طور جداگانه برای انجام امور کاری خود در نظر بگیرید. البته انجام این کار برای کسانی که در خانه‌ای کوچک و خانواده‌ای پرجمعیت زندگی می‌کنند بسیار مشکل خواهد بود. همانطور که من کارم را در چنین شرایطی آغاز کردم! اگر شما نتوانستید اطاقی را برای این کار در نظر بگیرید حداقل بخشی از منزلتان را در نظر بگیرید که هرگاه به آن مکان می‌روید احساس خواهید کرد که در محل کارتان حضور پیدا کرده‌اید.

۲)برنامه خود را دقیقاً زمان‌بندی کنید

زمانی که ساعات کاری شما با ساعات مربوط به انجام امور شخصی‌تان با هم تداخل پیدا می‌کند، مسأله برنامه‌ریزی و زمانبندی بسیار مهم‌تر به نظر خواهد رسید. به عنوان مثال اگر شما عادت دارید هر روز به پیاده‌روی بروید و یا به باشگاه ورزشی می‌روید سعی کنید دقیقاً آن را در همان زمانی که در نظر گرفته‌اید انجام بدهید. برای قراری که با خودتان گذاشته‌اید ارزش قائل شوید حتی روزی که سرتان بسیار شلوغ است. این امر کمک زیادی می‌کند تا بتوانید به امور مربوط به کسب و کارتان در خانه به موقع رسیدگی کرده و آن را ادامه دهید. به عنوان مثال من دوست دارم صبح‌ها زود از خواب برخیزم و تا ظهر مشغول نوشتن باشم سپس چند ساعتی را صرف خوردن ناهار، مطالعه کتاب و پیاده‌روی در ساحل بنمایم. سپس در ساعت ۴ به اطاق کارم رفته و تا جایی که بتوانم به کارم ادامه دهم.

۳) هر چقدر که می‌توانید انجام امور را در اختیار دیگران نیز بگذارید

زمانی که من کارم را شروع کردم مرتکب اشتباه بزرگی شدم و آن این بود که خود تمام امور مهم و غیرمهم را شخصاً انجام می‌دادم و به زودی متوجه شدم که چقدر زمان را جهت ملاقات‌های مکرر با مشتریان جهت انجام امور تلف کرده‌ام. زمانی که شما اینگونه فکر کردید که «من خودم می‌توانم همه آن امور را انجام بدهم.» بهتر است سریعاً این طرز فکر را متوقف کنید. سعی کنید کارتان را ساده‌تر کرده و با تفویض اختیار بگذارید امور به سرعت انجام شوند.

به این منظور امور خدماتی را به مراکزی که این خدمات را انجام می‌دهند، واگذار نمایید تا بتوانید روی کار اصلی‌تان متمرکز شوید. مراکز خدماتی شبانه‌روزی تحویل در منزل، کتابدارها، دستیاران و... می‌توانند کار شما را آسانتر بنمایند، انرژی خود را برای ایده‌های بزرگ و طلایی نگه دارید!

۴) از تکنولوژی روز برای کسب سود بیشتر بهره ببرید

ملاقات با افراد بسیار با ارزش و مهم می‌باشد اما سعی کنید تا حد امکان در انجام آن صرفه‌جویی کنید. بهتر است بیشتر کارتان را از طریق تلفن، فاکس و یا نامه‌های الکترونیکی و با استفاده از بهترین امکانات و وسایلی که شما استطاعت خرید آن را دارید،انجام دهید.

بسیار مهم است که شما بتوانید از هر جایی که در آن هستید با دیگران ارتباط برقرار کنید و البته لطفی هم در حق ما بکنید و خط تلفن، فاکس و اینترنتی جداگانه برای خودتان در نظر بگیرید! چرا که هیچ‌کس دوست ندارد وقتی به جایی تلفن می‌کند به جای بوق آزاد، بوق اشغال را بشنود.

در صورتیکه شرکت مخابرات خدمات صندوق صوتی را ارایه می‌نماید حتما از آن استفاده کنید. در این صورت اگر شما در حال مکالمه تلفنی مهمی می‌باشید که نمی‌خواهید آن را قطع کنید افراد قادر خواهند بود پیغامشان را برای شما بگذارند.

۵) امورتان را دسته‌بندی کنید

سعی کنید جلسات و ماموریت‌هایتان را گروه‌بندی کنید تا زمان خارج از محل کارتان را به حداقل برسانید. برای این منظور صبح‌ها لیستی از تمام کارهایی را که باید خارج از محل کارتان انجام شود، تهیه کنید و سعی کنید آنها را با هم و با یکبار خروج از محل کارتان انجام دهید. بهتر از همه این است که از روش من استفاده کنید و بدین‌ترتیب فقط یک روز از هفته را برای انجام امور خارج از منزل در نظر بگیرید. چرا که در این صورت یکبار در هفته مجبور خواهید شد تا به سر و وضع لباستان برسید.

۶) روی کارتان متمرکز شوید

سعی کنید فضای کاری‌تان به‌گونه‌ای باشد که هنگام انجام کارتان سایر اعضای خانواده و یا هم‌اطاق شما متوجه این مسأله که شما نیاز به تمرکز دارید بشوند. حتی حیوانات خانگی نیز از این امر مستثنی نمی‌باشند (گربه من زمانی که من به او توجه کافی ندارم و مشغول کار هستم احساس حسادت می‌کند.) همه اوراق و مدارک مربوط به کارتان اعم از صورتحساب‌ها، فهرست‌ها و... را جایی بگذارید تا در حین انجام کارتان تمرکز شما را به هم نریزد و باعث حواس‌پرتی شما نشود.

۷) از مصاحبت با افراد احمق پرهیز کنید

بسیاری از دوستان و اطرافیان شما زمانی که متوجه می‌شوند که شما کسب و کاری را در خانه راه‌اندازی کرده‌اید، بسیار خوشحال می‌شوند. آنها در چنین حالتی تصور می‌کنند شما در حالیکه روی کاناپه لم داده‌اید و در حال خوردن چیپس هستید به تلفن‌های مهم خود جواب می‌دهید. زمانیکه آنها به شما تلفن می‌کنند تا مدت زمانی را به صحبت کردن با شما بگذرانند به آنها یادآوری می‌کنید که در حال انجام کارتان هستید و پس از پایان ساعت کاری آن به آنها تلفن خواهید کرد. ممکن است مدت زمانی طول بکشد تا این مسأله جا بیفتد ولی بالاخره همه آن را خواهند پذیرفت.

۸) با توجه به موقعیت روحی که دارید، کارهایتان را تنظیم کنید

سعی کنید کارهایتان را زمانی که احساس می‌کنید از لحاظ جسمی و روحی بیشترین آمادگی را دارید، انجام بدهید. به عنوان مثال اگر احساس می‌کنید کاملاً سرحال و پرانرژی می‌باشید، سعی کنید تلفن‌های مهم و ضروری و یا کارهای خلاقانه را در این فاصله زمانی انجام بدهید.

اگر شما پس از خواب بعد از ظهر احساس می‌کنید از آمادگی کامل برخوردار هستید، امور مهم را در آن زمان انجام بدهید (من خود یکی از طرفداران خواب بعد از ظهر می‌باشم.)

۹) آسایش و راحتی را در محیط کاری خود به حداکثر برسانید

برای اینکه بتوانید کارتان را به بهترین نحو ممکن انجام دهید، محیط کاری خودتان را کاملاً متناسب با شرایط خودتان تغییر دهید، شما چطور می‌توانید راندمان کاری خود را افزایش دهید؟ با استراحتی طولانی و یا انجام بدون وقفه امور؟ در سکوت و آرامش و یا در حالیکه موسیقی آرامی در حال پخش شدن می‌باشد؟ با نشستن بر روی یک کاناپه راحت و یا یک صندلی اداری؟ از زمانی که من برای خریدن صندلی خود مبلغ زیادی را پرداختم دوستانم فکر می‌کردند که من دیوانه شده‌ام ولی با یکبار نشستن بر روی آن علت را خیلی زود متوجه شدند! و البته ستون فقراتم هر روز قدردان من می‌باشد.

سعی کنید چند مکان مختلف و متنوع را برای انجام کارهایتان در نظر بگیرید تا بتوانید با تغییر در منظره و چشم‌انداز کارتان را دلپذیر و مطبوع بنمایید

کتابخانه، پارک و یا کافی‌شاپ محل زندگی‌تان چطور است؟ زمانیکه من می‌خواهم مطالعه‌ای جدی داشته باشم و یا راجع به موضوع مهمی فکر کنم محل کارم را به بیرون از منزل و کنار ساحل منتقل می‌کنم. نسیم دریا، تابش خورشید و امواج آرام به من کمک می‌کند تا در مورد آن موضوع بهتر فکر کنم.

۱۰) زمانی را برای بودن در کنار دیگران در نظر بگیرید

پس از مدتی از انجام کارتان ممکن است احساس خستگی، تنهایی و یا بدخلقی به شما دست بدهد. در چنین حالتی حداقل یکبار در هفته ملاقاتی با دوستان داشته باشید. (البته من ۳ بار در هفته اقدام به چنین کاری می‌کنم.) صبحانه، نهار، شام و یا حتی قهوه را با مشتری، فروشنده و یا یک دوست صرف کنید. به جمع دوستان ملحق شوید و یا در فعالیت‌های اجتماعی و فوق‌برنامه مثل کلاس موسیقی و یا باشگاه‌های ورزشی شرکت نمایید. سعی کنید کارتان باعث نشود که شما تبدیل به فردی منزوی شوید چرا که این مسأله موجب تخریب روحیه‌تان خواهد شد. بنابراین مسأله‌ای که از کارتان مهمتر می‌باشد حفظ روحیه‌ای شاد و آرام می‌باشد.

p class=" " dir="rtl"><!--StartFragment

لازم دانستم مطالبی قبل از تماس شما و ورود به دنیای زیبای بازاریابی شبکه ای خدمت شما عرض نمایم

چراکه در این چند روزه تعداد زیادی از دوستان هموطن با بنده تماس میگیرند جهت عضویت و شروع کار

لذا برآن شدم قبل از تصمیم باید آمادگی و اعتقاد کامل را در خود داشته با شید و مجموعه ما طبق شرایط زیر از شما جهت ورود و عضویت

و...پذیرا می باشد.

دوست عزیزتنها ورود،خرید محصول و ثبت نام ،شبیه هرمی اصلا مد نظر ما نیست لذا لطفا قبل از تماس وثبت نام به نکات ذیل دقت نمایید.

1-رسیدن به باور اعتقادی

2-روزی حداقل 2 تا 3 ساعت آموزش،کار و تلاش طبق آموزشهای مدرن مجموعه ، نه به روش خود سرانه ،زیرامادر قبال هر ورودی و عزیز مسئول

هستیم واگر کسی به جهت فقط خرید وارد این صنعت شود ما از پذیرش معذوریم

3- پیروزی شما تضمین پیروزی ماست لذا شکست شما رنجش مجموعه ماست لطفا به این صنعت نوپا به دید حرفه ای بنگرید

4- آموزشهای ما شامل (آموزش آنلاین خرید از شرکت،آموزش مکاتبه ای،آموزش ارسال جزوات ویا بصورت دانلودی و رایگان،سمینارهای موفقیت و

انگیزشی،روشهای آموزش کار و فروش و بازاریابی جدیدو ده ها مطالب دیگر آموزشی و ویدئویی و ...)میباشد

5-دوست عزیزی که بنای زندگی خودرا با این اعتقادگذاشته ای که دیگر ازبیکاری ، بی پولی،و... خسته شده ای ،باید به خودت تعهد بدی که بین یک تا دوسال

تمام سختیهای این شغل را به جان بخری و سریع خسته نشی اگه به این ایمان رسیدی که من یک کار خوب،بازدهی بالاو یک شغل جهانی و کار قانونی ،با

درآمدنجومی را انجام میدهم تیم و مجموعه ما تماما با تمام وجود در خدمت شما و در آینده ای نزدیک در خدمت تیم فروش شما خواهیم بود پس حالا میتوانی

با یاری خدا و توکل برخدا و اراده قوی با ما تماس گرفته و کارراآغاز کنی وتا رسیدن به قله های افتخار در خدمتیم یا علی

p class=" " dir="rtl"><!--EndFragment

مدیر موج سوم

www.mowj4.ir

09104509998

09198112274

p class=" " dir="rtl"><!--EndFragment p><!--EndFragment

  انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 543

تهران-سعادت اباد خ مجد

به سایت مدیر موج سوم با امکانات دانلودی بی نظیرآن خوش آمدید

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما